Proiectul ,,ȘI TU AI DREPTUL SĂ ZÂMBEȘTI!” desfășurat în Complexul Lunca Mureșului

Vineri, 25 iunie la pădurea Ceala, în compexul Lunca Mureșului, a fost prezentată o expoziție de fotografie cu instantanee din activitatea de până acum a proiectului nostru „ȘI TU AI DREPTUL SĂ ZÂMBEȘTI! ”

Au fost prezenți părinți și copii, cu care împreună am făcut și câteva activităti specifice proiectului. Am avut deosebita onoare să reprezint la activitatea de astăzi Arhiepiscopia Aradului, ca parte participantă a acestui proiect.
Mulțumiri și gânduri alese doamnei inspector învățământ special Zagorka Milencovici-promotorul acestui proiect, dascălilor de specialitate, voluntarilor si tuturor instituțiilor implicate în acest proiect pentru vorba bună, zâmbetul şi fapta binefăcătoare care sunt și vor fi raze de soare răsfrânte în sufletele acestor minunați copii.
Pr. Adorian-Lucian Trif